Sukcesy i osiągnięcia naszych uczniów zawdzięczamy również Przyjaciołom Szkoły, którzy swoim zaangażowaniem i ofiarnością pomagają w realizacji planów. Tytuł „Przyjaciel Szkoły” otrzymują osoby, firmy i instytucje szczególnie zasłużone na rzecz naszej placówki. Ich działania wspierają jej rozwój, w istotny sposób wpłynęły na podwyższenie jakości pracy szkoły, poprawę bazy materialnej oraz tworzenie pozytywnego wizerunku szkoły w środowisku lokalnym. Umożliwiły organizację wielu imprez oraz konkursów o charakterze zarówno szkolnym jak i miejskim. Chcielibyśmy za to serdecznie podziękować. Pomoc, którą Państwo nam zaoferowali jest bezcenna.

Do grona Przyjaciół Szkoły należą:

 • Urząd Miejski w Gdańsku
 • DRMG
 • Zakład Utylizacji Sp. z o.o. Gdańsk
 • Saur Neptun Gdańsk
 • SITA Północ
 • Elektrociepłownia Gdańska
 • InvestGDA
 • Uniwersytet Gdański
 • Dacathlon
 • Grupa Lotos S.A.
 • Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.
 • Fundacja Energa
 • Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie
 • Klub LOTOS TREFL GDAŃSK
 • Lechia Gdańsk
 • Euro Styl
 • Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku
 • IKEA
 • Międzynarodowe Targi Gdańskie
 • Fundacja „Dr Clown”
 • PKO Bank Polski
 • Rada Osiedla Jasień
 • Rada Osiedla Zakoniczyn
 • Spółdzielnie Mieszkaniowa „Jasień”
 • Stowarzyszenie Morena
 • Druhowie szczepu Burza
 • A - Tec Systemy Instalacyjne
 • Platan
 • REWIT