Centrum Rozwoju Talentów zaprasza wszystkie zaprzyjaźnione szkoły do udziału w konkursie: The jobs of the future - kim będę w przyszłości?  Konkurs skierowany jest do uczniów gdańskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Podzielcie się z nami swoimi pomysłami i pokażcie, jak zmieni się rynek pracy - jakie będą nowe zawody i czym powinien wyróżniać się pracownik przyszłości. Jesteśmy otwarci na kreatywność uczniów, w związku z tym nic was nie ogranicza. Technika wykonania pracy jest dowolna, co oznacza, że może to być praca malarska, graficzna, komiks, animacja lub cokolwiek innego, co dobrze odda tematykę przyszłości na rynku pracy.

Do kiedy:  termin nadsyłania prac mija 31 grudnia 2018 r., wyniki konkursu podamy do dnia 7 stycznia 2019 r.

Jak dostarczyć nam pracę: o zakwalifikowaniu pracy w konkursie decyduje data jej dostarczenia wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Prace można dostarczyć:

    • osobiście lub przesyłką pocztową na adres: Katarzyna Stasiewicz, Centrum Rozwoju Talentów, Olivia Business Centre, Olivia Six, Al. Grunwaldzka 472D, 80-308 Gdańsk

Nagrody: przygotowaliśmy podwójne pakiety - chcemy nagrodzić zarówno uczestników konkursu, jak i szkołę, do której uczęszczają! Wręczenie nagród nastąpi podczas gali w ramach obchodów Dnia Publicznych Służb Zatrudnienia, 24 stycznia 2019 r. Podczas wydarzenia odbędzie się również prezentacja nagrodzonych prac.

Regulamin konkursu; formularz zgłoszeniowy.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie internetowej: http://centrumtalentow.pl/oglaszamy-konkurs/