Jak co roku hucznie obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. W dniu 29 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Gdańsku już po raz dziesiąty zorganizowano uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

W poniedziałek (03.12) rozpoczynamy konkurs ADWENTOWY KALENDARZ ZADANIOWY. Zabawa skierowana jest do uczniów klas IV.

Centrum Rozwoju Talentów zaprasza wszystkie zaprzyjaźnione szkoły do udziału w konkursie: The jobs of the future - kim będę w przyszłości?  Konkurs skierowany jest do uczniów gdańskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Nauczyciele świetlicy wraz z uczniami zapraszają na kiermasz świąteczny, który odbędzie się dnia 12 grudnia 2018 o godzinie 10.00. Wzorem ubiegłych lat, zachęcamy Rodziców naszych uczniów do włączenia się w organizację kiermaszu poprzez upieczenie ciasta. Dziękujemy!

Szanowni Rodzice, uprzejmie prosimy, aby do końca grudnia płacić za obiady tylko i wyłącznie za rok 2018. Od stycznia 2019 r. ponownie będzie możliwość opłat za obiady za kilka miesięcy z góry. Dziękujemy za zrozumienie.