Dnia 1 listopada ruszyła „Planeta Odzysku” - platforma grywalizacyjna, na której można oddawać głosy na projekty zgłoszone przez szkoły z najbliższego otoczenia Zakładu Utylizacyjnego.

Już po raz piąty zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnego wykonania kartki świątecznej z życzeniami i małą, słodką niespodzianką. Celem naszej akcji jest propagowanie idei życzliwości, empatii wobec osób najbardziej potrzebujących.

Dnia 22.11.2018r. odbyła się III edycja "Spotkań Jasieńskich" organizowana przez Szkołę Podstawową nr 85 w Gdańsku przy współpracy z Radą Dzielnicy Jasień. Celem tego przedsięwzięcia jest integracja społeczności lokalnej poprzez pokaz różnorodnych talentów uczniów naszej szkoły.

W dniu 29 listopada2018 r. w godz. 10.00-13.00 organizujemy w Szkole Podstawowej nr 85 z oddziałami gimnazjalnymi w Gdańsku obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy Rodziców Uczniów klas 0 - III na spotkanie z Wychowawcami, które odbędzie się w środę 28 listopada 2018 roku o godzinie 17.00 zgodnie z poniższym harmonogramem.

Harmonogram

 Dyrekcja szkoły, Wychowawcy i Nauczyciele